НОТАРІАЛЬНА
    КОНТОРА
 ГОНЧАРЕНКО
     місто Харків
проспект Гагаріна 43
          пн-птн
      09:00-18:00
              сб
      09:00-14:00
             нед
         вихідний
        7718525
        7718530
      0952091955
0930329580 - viber
 nga2007@meta.ua
   Послуги      виїзд дитини за кордон

ЗГОДА батьків для виЇЗДУ дитинИ ЗА КОРДОН

(Согласие родителей на выезд ребенка за границу, доверенность на ребенка за границу, заявление на выезд ребенка за границу)

 

Що потрібно:

-         Паспорт батьків або того з батьків, хто не їде з дитиною.

-         Довідки або картки про присвоєння ідентифікаційного номера батьків.

-         Свідоцтво про народження дитини.

-         Відомості української мовою про прізвище, ім’я, по батькові особи, у супроводі якої дитина буде перетинати кордон України.

-         Відомості про країну, куди прямує дитина та термін перебування в ній.

-         Оплата: приватному нотаріусу – за домовленістю; державному нотаріусу – за встановленими тарифами.

 

Процедура:

-         Особисто батькам (якщо дитина їде з іншою особою) або тому з батьків, хто не їде з дитиною, прийти до нотаріуса, подати документи, сплатити вартість послуг нотаріуса.

-         Нотаріус готує заяву у двох примірниках - на білому аркуші та спеціальному бланку нотаріальних документів форматі А4 – синьо-жовтого кольору з голограмами та номером.

-         Кожен з батьки або той з батьків, хто не їде з дитиною, підписує у присутності нотаріуса заяву у двох примірниках та ставить свій підпис у реєстрі для реєстрації вчинених нотаріальних дій і нотаріус засвідчує справжність підпису на заяві і видає заявнику примірник на бланку, інший примірник,  на білому папері, залишається у нотаріуса із завіреними копіями паспортів, довідок або карток про присвоєння ідентифікаційного номера заявників та Свідоцтва про народження.

 

Приблизний текст:

Я, батько – ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ, даю свою згоду на те, щоб мій син ІВАНОВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, 30 жовтня 2004 року народження, здійснив поїздку за кордон, з України до Литви та в зворотному напрямку, у супроводі матері  ІВАНОВОЇ НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ, в період з 01 березня 2019 (дві тисячі дев'ятнадцятого) року по 13 березня 2019 (дві тисячі дев'ятнадцятого) року, якій я надаю повноваження на час поїздки вирішувати усі питання, що стосуються  дитини, які можуть виникнути під час поїздки, і яка по закінченню терміну перебування за кордоном забезпечить повернення дитини в Україну.

Сповіщаю,  що  підстав,  які  відповідно до  ст.6  Закону  України  «Про  порядок  виїзду з України і в’їзду в Україну громадян  України», обмежують  право  на  виїзд за кордон ІВАНОВА ЮРІЯ ІВАНОВИЧА, немає.

 

АБО

 

Ми, батьки: ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ, ІВАНОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА, даємо свою згоду на те, щоб наш син ІВАНОВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, 30 жовтня 2004 року народження, здійснив поїздку за кордон, з України до Литви та в зворотному напрямі, в період з  01 березня 2019 (дві тисячі дев'ятнадцятого) року по 13 березня 2019 (дві тисячі дев'ятнадцятогороку, у супроводі ПЕТРОВА ПЕТРА ПЕТРОВИЧА, який несе відповідальність за  здоров’я та життя дитини та має повноваження на час поїздки вирішувати усі питання, що стосуються нашої дитини, які можуть виникнути під час поїздки, і який по закінченню терміну перебування за кордоном забезпечить повернення нашої дитини в Україну.

Сповіщаємо, що підстав, які  відповідно до  ст.6  Закону  України  «Про  порядок  виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» обмежують право на виїзд за кордон ІВАНОВА ЮРІЯ ІВАНОВИЧА, немає.

 

 

Корисні посилання:

 

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF

ПРАВИЛА перетинання державного кордону громадянами України

 

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3425-12/page

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про нотаріат»

 

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0282-12/paran19#n19

ПОРЯДОК вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

Приватний нотаріус Гончаренко, Харків, проспект Гагаріна 43, метро: Спортивна, проспект Гагаріна, Метробудівників, вулиця: Державінська, Кірова, Молочна,  Плеханівська; стадіон Металіст, Холідей 

Частный нотариус Гончаренко, Харьков, проспект Гагарина 43, метро: Спортивная, проспект Гагарина, Метростроителей, улица Державинская, Кирова, Молочная, Плехановская; стадион Металлист, Холидей