НОТАРІАЛЬНА
    КОНТОРА
 ГОНЧАРЕНКО
     місто Харків
проспект Гагаріна 43
          пн-птн
      09:00-18:00
              сб
      09:00-14:00
             нед
         вихідний
        7718525
        7718530
      0952091955
0930329580 - viber
 nga2007@meta.ua
   Послуги      Реєстрація юридичних осіб та ФО-П

РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ,

ЗМІН ПРО НИХ ТА ПРИПИНЕННЯ


загальні положення

 

Потрібно:

-         Заява за формою, встановленою НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

або документ, що є підставою для проведення державної реєстрації, передбачений ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – ЗАКОН).

-         Інші документи, передбачені законодавством для відповідної реєстраційної дії.

-         Заявник, який має право відповідно до ЗАКОНУ подавати документи для реєстрації.

-         Оплата адміністративного збору (за потреби) та інших послуг (засвідчення справжності підписів, вірності копій, консультації, тощо).

 

Процедура:

-         Заявник особисто (або його належним чином уповноважений представник) подає документи та підписує заяву.

-         Нотаріус у державному реєстрі формує опис документів, поданих на державну реєстрацію,  виготовляє два примірника, підписує його та надає для перевірки і підпису Заявнику.

-         Заявник перевіряє опис документів, які ним подано та ставить свій підпис, прізвище та ініціали і дату.

-         В залежності від виду реєстраційної дії нотаріус проводить реєстрацію у строки до 24 годин (не враховуючи вихідні та святкові дні), можливі прискорені строки за встановленими КМУ тарифами.

-         За наслідком розгляду поданих документів нотаріус приймає рішення – провести реєстрацію, відмовити у проведенні реєстрації або зупинити реєстрацію до усунення заявником виявлених нотаріусом недоліків.

-         В разі прийняття рішення про проведення реєстрації, нотаріус вносить до реєстру відомості на підставі поданих документів та проводить реєстрацію.

-         В разі прийняття рішення про відмову у проведенні реєстрації, нотаріус формує рішення про відмову з посиланням на підставу, відповідно до ЗАКОНУ.

-         В разі прийняття рішення про зупинення реєстрації, нотаріус формує рішення про зупинення з посиланням на підставу, відповідно до ЗАКОНУ.

-         За наслідком реєстрації, відповідно до ЗАКОНУ  нотаріус зобов’язаний сформувати виписку, але існуюче програмне забезпечення поки не дає можливості формування виписки за результатом кожної реєстраційної дії, а лише в разі: зміни адреси юр.особи чи ФО-П, керівника та підписанта юр.особи чи відомостей про них, основного виду діяльності юр.особи чи ФО-П, назви юр.особи чи прізвища імені по-батькові ФО-П.

-         Виписка формується після опрацювання відомостей пенсійним фондом та податковою інспекцією, на практиці впродовж від 1 до 3 робочих днів.

 

Корисні посилання:

 

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/755-15

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

 

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2275-19

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

 

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1500-16/paran31#n31

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

 

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0200-16

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи»

 

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1133-2015-%D0%BF

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки»


Приватний нотаріус Гончаренко, Харків, проспект Гагаріна 43, метро: Спортивна, проспект Гагаріна, Метробудівників, вулиця: Державінська, Кірова, Молочна,  Плеханівська; стадіон Металіст, Холідей 

Частный нотариус Гончаренко, Харьков, проспект Гагарина 43, метро: Спортивная, проспект Гагарина, Метростроителей, улица Державинская, Кирова, Молочная, Плехановская; стадион Металлист, Холидей